•  
  •    
  •  
     
  • Dra reglaget till höger för att skicka formuläret

Kontakta Kilsbostäder

Telefon
0554-192 20
Telefontid
kl 8-9.30, 10-12
E-post
info@kilsbostader.se
Besökstid
vardagar kl 13-15
Besöksadress
Rosengränd 12
665 32 Kil

Personal

Ann-Louise Samuelsson,

VD

0554-199 71

ann-louise.samuelsson@kilsbostader.se

 

 

 

Tommy Blixt,

ekonomichef

0554-192 03

tommy.blixt@kilsbostader.se

 

 

 

Bo Hällsten,

fastighetsingenjör

0554-192 23

bo.hallsten@kilsbostader.se

     

 

 

 

 

Sandra Backman,
ekonom/verksamhets-utvecklare

 

0554-191 59

0554-191 99

sandra.backman@kilsbostader.se

 

Marita Burman, förvaltare

0554-192 74

marita.burman@kilsbostader.se

     

Anki Svensson, enhetschef lokalvård

0554-191 25

ann-christine.svensson@kilsbostader.se

 

 

 

Anki Persson, uthyrningsansvarig

0554-192 20

anki.persson@kilsbostader.se

     
Fastighetsskötsel:
 

 

Bovärdar

   

Stefan Olsson

   

Niclas Hasskvist

   

Hasse Danielsson

   
     
Sök lägenhet/Mina sidor

Aktuellt

Ändrad telefontid

Torsdagen den 6 februari har vi telefontid mellan kl 10-12, besökstid som vanligt mellan klockan 13-15.

Kils Stadsnät gör en omläggning av fibernätet

Onsdagen den 22 januari är det Skogsvägen som läggs om och måndagen den 27 januari är det Grändernas tur. Vid problem ring din tjänsteleverantör. För mer information gå till Kils Stadsnäts hemsida.

Anbudsinbjudan

  • Hovslagaren. Totalentreprenaden omfattar förutom husbyggnad och projektering även samtliga mark- och grundläggningsarbeten jämte ledningsarbeten till fullt färdig anläggning. Planderad preliminär byggstart sommaren 2020. Handlingar hämtas via e-Avrop.
  • Byte av fönster och balkongdörrar. Handlingar hämtas via e-Avrop.