•  
  •    
  •  
     
  • Dra reglaget till höger för att skicka formuläret

Kontakta Kilsbostäder

Telefon
0554-192 20
Telefontid
kl 8-9.30, 10-12
E-post
info@kilsbostader.se
Besökstid
vardagar kl 13-15
Besöksadress
Rosengränd 12
665 32 Kil

Personal

Ann-Louise Samuelsson,

VD

0554-199 71

ann-louise.samuelsson@kilsbostader.se

 

 

 

Tommy Blixt,

ekonomichef, föräldraledig.

0554-192 03

tommy.blixt@kilsbostader.se

 

 

 

Bo Hällsten,

fastighetsingenjör

0554-192 23

bo.hallsten@kilsbostader.se

     

Maria Sonesson, ekonom, vikariat

 

0554-191 99 

maria.sonesson99@kilsbostader.se 

Sandra Backman,
ekonom

 

0554-192 03

sandra.backman@kilsbostader.se

 

Marita Burman, förvaltare

0554-192 74

marita.burman@kilsbostader.se

     

Anki Svensson, enhetschef lokalvård

0554-191 25

ann-christine.svensson@kilsbostader.se

 

 

 

Anki Persson, uthyrningsansvarig

0554-192 20

anki.persson@kilsbostader.se

     
Fastighetsskötsel:
 

 

Fastighetsskötare

   

Stefan Olsson

   

Niclas Hasskvist

   

Hasse Danielsson

   
     
Sök lägenhet/Mina sidor

Aktuellt

Anbud

Kilsbostäder AB inbjuder till anbudsgivning för telefonmottagningstjänster för felanmälan/fastighetsjour. Anbud ska vara oss tillhanda 2019-09-18. För mer information marita.burman@kilsbostader.se.

Kontrollera ditt förråd

Vid häftiga regnskurar ber vi dig se över ditt förråd. Om du fått skador på lösöre är det viktigt att du kontaktar ditt försäkringsbolag.

Ändrade öppettider

Tisdagen den 27 augusti kl 8-13 har vi möte och vi har inte möjlighet att svara i telefonen. Torsdagen den 29 augusti stänger vi kl 11.

Ledig lokal

Ledig kontorslokal i Företagshotellet Gränderna, vid intresse kontakta Anki Persson på 0554-192 20.