2
Störningar

Störningar

2
0
Pågående arb.

Pågående arbeten

0
Inga pågående arbeten just nu
  •  
  •    
  • Din rättelse/kommentar kommer att mejlas till kommunikationsenheten.
     
    Din rättelse/kommentar kommer att mejlas till kommunikationsenheten.
     
  • Dra reglaget till höger för att skicka formuläret

Kontakta Kils kommun

Telefon
0554-191 00
Telefontider
8:00-12.00 och 13.00-16:00
E-post
kommun@kil.se
Besökstider
8:00-12.00 och 13.00-16:00
Besöksadress
Östra Torggatan 2D
665 23 Kil
Fakturaadress
FE 1407
645 88 Strängnäs

Fler kontaktuppgifter

Kostenhetens kök

Skolkök

Sannerudsskolan

Maja Hallberg, 0554-192 24
marie-louise.hallberg@kil.se

Dallidenskolan

Kristina Gunnarsson, 0554-192 64
kristina.gunnarsson@kil.se

Stenåsenskolan

Laila Marklars och Ingrid Olausson, 0554-192 56
laila.marklars@kil.se

Vikstaskolan

Carina Andersson och Madeleine Häggqvist, 0554-192 71 
carina.andersson01@kil.se

Fagerås skola

Aleksandra Araucz, tfn 0554-195 67
aleksandra.araucz@kil.se

Bodaskolan

Jessica Bergsten, tfn 0554-195 68
jessica.bergsten@kil.se 

Tolitaskolan

Yvonne Eriksson, tfn 0554-195 69 
yvonne.eriksson01@kil.se

Förskolekök

Skogsgläntan

Maria Halth, tfn 0554-193 72
maria.halth@kil.se 

Mons Backe

Nina Lima, 0554-191 28
elcir-aliuche-nina.lima-soares@kil.se

Äldreomsorgen

Bram Beels 0554-192 95
bram.beels@kil.se

Sannerudsköket

Köket, 0554-192 95

Kontakt